Psí magazín - novinky

JAK POZNAT FALEŠNÉ SBÍRKY A AUKCE

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Taky máte někdy pocit, že je facebook plný sbírek a aukcí? A sbírá a prosí se na cokoliv. Taky čtete, jak spousta lidí zneužívá sbírky na pomoc a udělali si z toho dobrý byznys? Stalo se vám, že jste v dobré víře a s nadšením poslali někomu nemalou částku a časem jste zjistili, že peníze se nedostaly tam, na jaký účel jste je posílali?

Více

Dokumentární film ČT „Podvedení psi“

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

O tzv. bojových plemenech bez předsudků „Ne každý pes patří do každých rukou," říkají odborníci. Pes je nepopsaný list a záleží na majiteli, jaké zvíře vychová, či spíše „nevychová". Režisér J. Soukup se ve svém dokumentu snaží odmýtizovat pověst tak zvaných, a nepřesně pojmenovaných, bojových plemen.

Více

V lese v pražské Hostivaři někdo odložil krabici s pěti štěňaty

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Ranní procházka skončila neobvyklým nálezem. V lesním porostu ležela krabice se štěňaty. Jsou stará 5 týdnů a mají se čile k světu.

Více

Vyhlášení ankety STATEČNÉ PSÍ SRDCE 2017

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Dnes se konalo vyhlášení ankety Statečné psí srdce 2017, která oceňuje hrdinské činy psů, jež vedly k záchraně lidského života. Akce se velice povedla a ráda bych se s vámi podělila o příběhy pejsků, ale také osobností které se akce účastnili.

Více
Stránka 1 z 84> >>