Psí magazín - novinky

4. Psí den v Praze

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Otevřete si diáře a poznamenejte si do nich datum 7. 9. 2019. V prvním zářijovém týdnu se bude konat již 4. Psí den s Prahou 13. Oblíbená akce probíhá ve spolupráci s MČ Prahy 13 a nudit se nebude vy, ani vaši čtyřnozí parťáci. Co se bude dít?

Více

MORAVSKÝ PSÍ DEN

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Moravo, připrav se, protože před začátkem prázdnin v Lanžhotě vypukne historicky první Moravský psí den! Akce se bude konat 22. 6. 2019 od 10 hodin do 18 hodin a zváni jsou všichni milovníci pejsků. Na této akci se nejen dobře pobavíte, ale dozvíte se plno užitečných zajímavostí, které mohou vašemu pejskovi zlepšit život. Na co se tedy můžete těšit?

Více

Statečné psí srdce za rok 2018

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Slavnostní předávání cen se konalo 21. března 2019 v sále Starého purkrabství na Vyšehradě. Moderování se ujala herečka Bára Štěpánová. Letošní ročník byl již devátý. Poprvé se anketa konala v roce 2010 a od začátku je to ve spolupráci s časopisem Rescue Report, vyhlašovatelem ankety Zlatý záchranářský kříž, do které vítězové ankety Statečné psí srdce automaticky postupují mezi nominované.

Více

Další krok Ministerstva proti množírnám: chov s více než třemi fenami bude povinné hlásit veterinární správě

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Ministerstvo zemědělství připravilo novelu veterinárního zákona, jejímž hlavním cílem je potlačit nelegální a neetické obchodování se psy z tzv. množíren. Chovy se třemi a více fenami budou povinně registrované u krajských veterinárních správ. Inspektoři tak budou mít lepší přehled o chovech. Novelu zákona dnes schválila vláda.

Více
Stránka 1 z 89> >>