Psí magazín - novinky

Yorkšírský teriér

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Yorkširský teriér využíván především jako společenský pes malého vzrůstu. Stále si však zachoval původní povahu. Je to ostražitý, temperamentní a inteligentní teriér, pro kterého je typickým vnějším znakem dlouhá, hebká a lesklá srst.

Více

Bígl

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Bígl je tvor temperamentní, vyžadující pohyb a zaměstnání. Povaha je milá, přátelská k lidem i psům, bez agresivity či bázlivosti. Výborně zastane roli domácího společníka a kamaráda pro děti. Je nutné si uvědomit, že bígl je loveckým psem, po staletí chovaným pro práci honiče. Ve volné přírodě proto od něj nemůžeme očekávat bezmeznou poslušnost ovčáckého psa.

Více

Německý špic

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Německý špic je temperamentní pes, hodí se tedy na jakýkoliv sport. Nejraději dělá to, co jeho pán, takže špic může být i jen společníkem v běžném životě, který bude nesmírně vděčný pouze za to, že je se svým člověkem a smí ho dělat šťastným. Nejnápadnější na špicech je jejich bohatá hladká srst.

Více

Americký kokršpaněl

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Veselé, přítulné plemeno, tak je kokr popisován již stovky let. Podle mnohých je skutečně nejlepším všestranným společníkem z celého psího světa. U těchto psů je důležitá péče o srst a kvalitní péče o zdraví.

Více
<< <Stránka 97 z 98> >>