Novinky

Pomoc psům z útulku v Troji

Mnoho psů dlouhé roky a měsíce vyhlíží páníčky v útulku pro opuštěná zvířata v Troji. Podpořit adopce těchto psů můžete například sdílením nebo jejich inzerováním. Je tak větší šance, že pes někoho zaujme a najde tak konečně domov. Opustí jednou provždy kotec a brány útulku.

foto:upozpraha.cz


Aktuální nabídka psů kde dni 17.10.2017

DALŠÍ PSI K ADOPCI

V případě zájmu kontaktujte útulek Troja. Telefon: 222025917, 222025916

UPOZORNĚNÍ: PSA NELZE PŘEDEM REZERVOVAT. PROSÍME VÁS SLEDUJTE AKTUÁLNÍ NABÍDKU PSŮ PŘÍMO NA STRÁNKÁCH ÚTULKU, MŮŽE SE MĚNIT.

zdroj:www.upozpraha.czCílem projektu NEKUPUJ. ADOPTUJ! je přispět k vyřešení kritické situace opuštěných psů a koček v České republice. Možná namítnete, že situace přeci není tak hrozná. Na ulici běžně nepotkáváme toulavé psy a nemocné kočky.

Zatoulaní (nebo častěji vyhození) psi jsou městskou policií okamžitě „uklízeni“ do městských či soukromých útulků. Počet opuštěných psů však několikanásobně převyšuje jejich kapacitu. Přeplněné útulky tak nemohou poskytovat psům dostatečnou péči. Ti trpí nedostatkem prostoru a pohybu, často též nekvalitní výživou, nemluvě o psychickém strádání. Ani ten nejlepší útulek nemůže psovi poskytnout to nejcennější – rodinnou smečku. Je velmi nešťastné, že kolem psů z útulku panuje tolik předsudků. Tato zvířata nejsou ze své podstaty zlá, agresivní, nevychovaná, nepředvídatelná či naopak příliš ustrašená! Při troše hledání najde v útulku toho nejlepšího kamaráda na život a na smrt úplně každý.
Zasláno dne Oct 17, 2017 do kategorie ARCHIV