Novinky

Psí magazín - novinky

Mobilní aplikace Zvíře+

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Mobilní aplikaci Zvíře+ pomáhá řešit obtížné situace spojené se zvířaty již druhým rokem. Ať už se jedná o pokousaného psa, sraženou srnu či uvíznutého koně, aplikace uživatelům poradí, jak v těchto případech správně postupovat. Nyní její vývojáři přichází s novinkami. Přibyla funkce, která upozorní na zatoulané domácí mazlíčky, nebo funkce takzvaného Osobního strážce. Ta monitoruje přesný pohyb uživatele a v případě, že se přestane hýbat, vyšle upozornění jeho blízkému.

Více

Užitečná kartička - Můj pes je doma sám

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Kartu MŮJ PES JE DOMA SÁM, by měl vlastnit každý pejskař! V případě nutnosti se vám o pejska postará osoba, kterou uvedete. Kartu si stačí vytisknout a nosíte jí u sebe mezi doklady. Nyní je u nás na stránkách ZDARMA ke stažení. KARTA KE STAŽENÍ MODRÁ >> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Více

Veletrh FOR PETS potěší mazlíčky i jejich páníčky

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Dvanáctý ročník oblíbeného veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS můžete navštívit v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech 7.-10.dubna 2022. Jarní čtyřdenní akce nadchne nejen majitele zvířecích miláčků, ale díky pestrému programu také rodiny s dětmi.

Více

Padne letos nový psí rekord ve skoku do výšky?

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Centrální park na Lužinách na Praze 13 hostí letos už 6. ročník akce pro všechny pejskaře – Psí den s Prahou 13. 21. května si budou moci pejsci zasoutěžit mimo jiné v disciplíně skok do výšky. Na třetím ročníku akce v roce 2018 padl rekord 135 cm skočený psím atletem Shadym, který se zatím žádnému pejskovi nepodařilo překonat. Podaří se to letos?

Více
Stránka 1 z 98> >>