Novinky

Psí magazín - novinky

V příkopu u silnice na Berounsku někdo odhodil šest štěňat. Přežila jen dvě z nich

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Ve čtvrtek 20. srpna 2020 přijali berounští policisté oznámení od sedmatřicetiletého muže, týkající se nálezu šesti opuštěných štěňat, kříženců, a to v příkopu u polní cesty, nedaleko odpočívadla, v místě zvaném „ Pěticestí „, v katastru obce Tmaň. Dvě mláďata nalezl již uhynulá, pro čtyři další zajistil převoz do útulku.

Více

Zahájení sbírky na nové kotce pro útulek Dogpoint

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Dobré psí útulky je třeba si hýčkat. Jedním takovým je i Dogpoint ve Lhotkách u Kostelce nad Černými lesy. Dříve michelský útulek již pět let buduje zázemí pro opuštěné a týrané psy v bývalé hájence v lesích mezi Kutnou Horou a Prahou. Podporuje je i pražský obchod We love dogs – Hunter s chovatelskými potřebami a spolu s útulkem se rozhodl uspořádat charitativní akci We love Dogpoint, jejíž výdělky poputují na pět nových kotců v areálu útulku.

Více

Pozor na podvodné inzeráty

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Policie v Liberci řeší nové dva případy, kdy podvodníci vylákali ze zájemců o štěně peníze předem. Po té se po nich slehla zem.

Více

Policie hledá zloděje psa

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Téměř až úsměv na tváři vyvolává případ krádeže psa, ke které došlo v Českých Budějovicích. Zloděj, který si pro psa přišel, totiž vlastně úplně nevěděl, jak ho má ukrást, až nakonec objevil tu nejjednodušší cestu, kudy ho dostat ven ze zahrady. Když tedy konečně dosáhl svého a po velkém úsilí psa odvedl, mu pes utekl a vrátil se majiteli. Jeho počínání zachytilo několik kamer a tak pro policisty nebyl problém jeho kroky zmapovat.

Více
Stránka 1 z 93> >>