Novinky

Psí magazín - novinky

Praha se chystá na nový psí rekord

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Je to již tradice, že se na začátku září sejdou v Centrálním parku Lužiny milovníci psů. Již 4. ročník Psího dne s Prahou 13, se bude konat v sobotu 7. 9. od 10:00 do 18:00. Tato oblíbená akce se koná pod záštitou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky a vítáni jsou nejen pejsci a pejskaři, ale všichni, kteří mají čtyřnohé kamarády v oblibě. Jako obvykle bude pro návštěvníky připraven pestrý program plný zábavy, soutěží, pomoci psům v útulcích i osvěty. Připravili jsme vše tak, aby byli spokojení pejsci i majitelé, kteří budou odcházet poučenější a dozví se zase o chlup víc o svých čtyřnohých parťácích.

Více

Jak David Kraus pomůže psům?

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Už počtvrté se bude 7. 9. konat Psí den s Prahou 13, který má za cíl návštěvníky nejen pobavit, ale především psům pomáhat. Proto budou během dne nabízeni pejskové k adopci, které pomohou představit dokonce známé osobnosti. Mezi nimi bude například velký milovník psů David Kraus.

Více

Pejskaři pozor! Na Psím dni se chystá velký sraz plemen

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Máme tady výzvu, jakou Psí den ještě neviděl! Na louce Centrálního parku Lužiny chceme uspořádat speciální setkání pro majitele různých plemen a zjistit, kolik zástupců se najde a jaká rasa zvítězí. Jak to bude probíhat?

Více

Úspěšný Moravský psí den je za námi! Co všechno si návštěvníci užili?

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

V sobotu 22.6. proběhl na fotbalovém hřišti města Lanžhot Moravský psí den. Jednalo se o první velkou akci pro pejskaře na Moravě, na kterou se sjeli lidé z celého kraje.

Více
Stránka 1 z 90> >>