Novinky

Psí magazín - novinky

4. Psí den v Praze

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Otevřete si diáře a poznamenejte si do nich datum 7. 9. 2019. V prvním zářijovém týdnu se bude konat již 4. Psí den s Prahou 13. Oblíbená akce probíhá ve spolupráci s MČ Prahy 13 a nudit se nebude vy, ani vaši čtyřnozí parťáci. Co se bude dít?

Více

Ivana Jirešová pomáhá opuštěným pejskům

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Pomoci pro pejsky není nikdy dost, a proto mě velice mile potěšilo, když mě oslovila herečka Ivana Jirešová, že by ráda pomohla pejskům z útulku. Naložili jsme tedy plné auto granulí a dalších potřeb a vyrazili do Miniazylu Voříškov.

Více

Statečné psí srdce za rok 2018

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Slavnostní předávání cen se konalo 21. března 2019 v sále Starého purkrabství na Vyšehradě. Moderování se ujala herečka Bára Štěpánová. Letošní ročník byl již devátý. Poprvé se anketa konala v roce 2010 a od začátku je to ve spolupráci s časopisem Rescue Report, vyhlašovatelem ankety Zlatý záchranářský kříž, do které vítězové ankety Statečné psí srdce automaticky postupují mezi nominované.

Více

Další krok Ministerstva proti množírnám: chov s více než třemi fenami bude povinné hlásit veterinární správě

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Ministerstvo zemědělství připravilo novelu veterinárního zákona, jejímž hlavním cílem je potlačit nelegální a neetické obchodování se psy z tzv. množíren. Chovy se třemi a více fenami budou povinně registrované u krajských veterinárních správ. Inspektoři tak budou mít lepší přehled o chovech. Novelu zákona dnes schválila vláda.

Více
Stránka 1 z 89> >>