Novinky

Psí magazín - novinky

PSÍ DEN S PRAHOU 13

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Pejskaři pozor! Akce léta je tu. Druhý víkend v září ovládnou Centrální park Lužiny čtyřnozí mazlíčci. Koná se už tradiční a jedna z největších akcí pro pejskaře - Psí den s Prahou 13. Nebude chybět potřebná osvěta a soutěže, z nichž nejnapínavější bude bezpochyby skok do výšky. Psi se budou snažit překonat rekord z minulého ročníku, který se zapsal i do České knihy rekordů! Psí den s Prahou 13 má za sebou již dva úspěšné ročníky, a i ten letošní bude pořádně nabitý a vhodný pro celou rodinu i s dětmi, které letos chceme co nejvíce zapojit do programu.

Více

6 TLAPEK - Psí den s Prahou 6

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Milí příznivci a vážení čtyřnožci, s velkou radostí všem oznamujeme, že se chystá II.ročník 6 TLAPEK 2018. A máte se na co těšit.

Více

SOUTĚŽ O GPS NAVIGACI PRO PSA

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Soutěžte s námi o 3 GPS navigace pro psa. Díky této vychytávce budete vždy vědět, kde se pohybuje váš pes. Ve videu se také dozvíte, jak dopadlo naše testování GPS.

Více

Chovatelce v Královéhradeckém kraji bylo odebráno více než 50 týraných psů

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Inspektoři Státní veterinární správy (SVS) v Královéhradeckém kraji se ve středu 20. 6. 2018 podíleli na odebírání více než pěti desítek psů chovatelce obci Vlčkovice v Podkrkonoší. . Odebrání zvířat proběhlo na základě ve stejný den uskutečněné domovní prohlídky provedené Policií ČR. Domovní prohlídku a následné odebírání psů umožnil soud na základě trestního oznámení podaného na chovatelku. To podala SVS 10. května 2018 poté, co během předchozí kontroly zjistila vážná porušení legislativy. Jedná se o historicky největší počet jednorázově odebíraných psů jednomu majiteli na území kraje.

Více
Stránka 1 z 85> >>