Novinky

Psí magazín - novinky

Úřad rozhodl o vrácení 22 jorkšírů…

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Jestli mě něco v poslední době naštvalo tak to byla informace, že chovatelce, které bylo odebráno 47 psů se má 22 z nich vrátit. Když jsem se tohle dozvěděla, málem jsem pukla vzteky a nebyla jsem sama. Je mě líto hlavně těch psů co trčí v útulcích a také lidí, kteří se o ně za ten víc jak rok starali. Proto jsem se rozhodla sepsat tento článek. Už jsem si zvykla, že v momentě, kdy jsou psi odebrání státem to vše bude trvat dlouho a snažila jsem se nemyslet na variantu, že by se jí měli psi vracet. Tady v tomto případě to asi nečekal ani největší skeptik. Celou tuto kauzu bych proto v tomto článku ráda shrnula a budu doufat, že zdaleka ještě nekončí, protože takový konec si nechci připustit. Ráda bych tímto vyzvala ostatní média, aby tuto kauzu nenechali bez povšimnutí a poprosila vás o sdílení tohoto článku.

Více

Pozor na podvodné inzeráty

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Policie v Liberci řeší nové dva případy, kdy podvodníci vylákali ze zájemců o štěně peníze předem. Po té se po nich slehla zem.

Více

PES NA SVATBĚ - RADY A POSTŘEHY

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Nejsme jediní, kdo berou svého chlupáče jako důležitého člena rodiny. Mnoho snoubenců si svou svatbu bez psího mazlíčka neumí vůbec představit. My zatím tuto osobní zkušenost nemáme. :) Pár chytrých hlav se na toto téma podívalo, a vytvořilo několik důležitých typů k zamyšlení, jak se na svatbu s pejskem připravit. Zde je několik doporučení. Foto: bestweddingdream.com

Více

Mobilní aplikace Zvíře+

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Mobilní aplikaci Zvíře+ pomáhá řešit obtížné situace spojené se zvířaty již druhým rokem. Ať už se jedná o pokousaného psa, sraženou srnu či uvíznutého koně, aplikace uživatelům poradí, jak v těchto případech správně postupovat. Nyní její vývojáři přichází s novinkami. Přibyla funkce, která upozorní na zatoulané domácí mazlíčky, nebo funkce takzvaného Osobního strážce. Ta monitoruje přesný pohyb uživatele a v případě, že se přestane hýbat, vyšle upozornění jeho blízkému.

Více
Stránka 1 z 98> >>