Novinky

Psí magazín - novinky

Den placaté zábavy pobavil i pomohl...

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

V sobotu 9.10. proběhl v Měšicích nedaleko Prahy DEN PLACATÉ ZÁBAVY, který byl pro všechny milovníky psů s placatými čumáčky jako jsou mopsíci, buldočci nebo třeba grifonci a brabantíci. Celá akce měla účel nejen přátelského setkání, ale také pomoci a tak jsem na místě nesměla chybět. Jak se to celé povedlo si podívejte níže.

Více

Psí den s Prahou 13

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Srdečně Vás zveme na tradiční a jednu z největších akcí pro pejskaře - Psí den s Prahou 13, která se letos koná 4.9. Nebude chybět potřebná osvěta a soutěže. Psí den s Prahou 13 má za sebou již čtyři úspěšné ročníky, a i ten letošní bude pořádně nabitý a vhodný pro celou rodinu i s dětmi.

Více

Společný zážitek. To nejlepší, co pro svého psa můžete udělat

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Míň věcí, víc zážitků. V duchu tohoto hesla se snaží žít stále více lidí. Zážitky jsou totiž tím nejlepším, co pro sebe, svou rodinu a přátele můžeme udělat. A platí to nejen pro lidi. Momenty plné radosti a překvapení oceňují také naši čtyřnozí kamarádi. Pravidelnou dávku štěstí a radosti přináší všem psům a jejich páníčkům Dogsie, balíčky plné dobrot, hraček a překvapení.

Více

Psí odcházení

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Kdo měl někdy v životě psa, jistě potvrdí, že šlo o plnohodnotného člena rodiny. A rodina je od toho, aby se o své členy starala a pomáhala jim v každé situaci. Bohužel existují i situace, které by člověk raději nikdy neřešil, přesto se jim v životě nevyhne.

Více
Stránka 1 z 95> >>