Novinky

Psí magazín - novinky

Fenka NEMUSÍ mít štěňátka

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Neexistuje žádný důvod, proč by fena měla mít jednou za život štěňata. Tento mýtus je na stejné úrovni jako ten, že když pes žere trávu, bude pršet.

Více

PES NA SVATBĚ - RADY A POSTŘEHY

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Nejsme jediní, kdo berou svého chlupáče jako důležitého člena rodiny. Mnoho snoubenců si svou svatbu bez psího mazlíčka neumí vůbec představit. My zatím tuto osobní zkušenost nemáme. :) Pár chytrých hlav se na toto téma podívalo, a vytvořilo několik důležitých typů k zamyšlení, jak se na svatbu s pejskem připravit. Zde je několik doporučení. Foto: bestweddingdream.com

Více

Mobilní aplikace Zvíře+

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Mobilní aplikaci Zvíře+ pomáhá řešit obtížné situace spojené se zvířaty již druhým rokem. Ať už se jedná o pokousaného psa, sraženou srnu či uvíznutého koně, aplikace uživatelům poradí, jak v těchto případech správně postupovat. Nyní její vývojáři přichází s novinkami. Přibyla funkce, která upozorní na zatoulané domácí mazlíčky, nebo funkce takzvaného Osobního strážce. Ta monitoruje přesný pohyb uživatele a v případě, že se přestane hýbat, vyšle upozornění jeho blízkému.

Více

DESATERO ZODPOVĚDNÉHO NÁKUPU ŠTĚNĚTE

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

inzerce je plná štěňátek a vybrat to správné, není snadné. Podívejte na článek, který vám pomůže vybrat štěně od slušného chovatele a ne z množírny. Podotýkám, že zdravé a vyrovnané štěně, je často k nezaplacení.

Více
Stránka 1 z 99> >>