Novinky

Psí magazín - novinky

Vyjádření Ludmily k úmrtí psů

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

V posledním článku jsme informovali o kauze zabitého štěně. K této kauze se vyjádřila sama majitelka ve skupině na FB

Více

DALŠÍ TYRANKA PSŮ NEBO NEMOCNÝ ČLOVĚK?

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Poslední dny začalo po FB kolovat otřesné video, na kterém dva psy trhají štěně ovčáka. Majitelka psů si vše natáčí na mobil, místo aby se snažila psa zachránit. Aby toho nebylo málo, tomu všemu přihlíží malé dítě. Video by mělo patřit paní Ludmile, která si nejméně od roku 2013 postupně pořídila desítky psů různých plemen a věku, kteří v jejích rukou přišli záhadnými způsoby o život.

Více

Když se ozve alergie u čtyřnohých mazlíčků

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Lámete si hlavu nad častým drbáním svého čtyřnohého kamaráda, i když jste blechy ani jiné parazity nenalezli? Zbystřete, na vině může být psí alergie! Naši čtyřnozí kamarádi totiž mohou trpět alergiemi stejně jako my. Nejčastěji se hlásí přecitlivělost na trávu, pyl, prach, roztoče či parazity, ale výjimkou není ani potravinová alergie. Nemáte doma také náhodou psího alergika?

Více

Praha se chystá na nový psí rekord

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Je to již tradice, že se na začátku září sejdou v Centrálním parku Lužiny milovníci psů. Již 4. ročník Psího dne s Prahou 13, se bude konat v sobotu 7. 9. od 10:00 do 18:00. Tato oblíbená akce se koná pod záštitou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky a vítáni jsou nejen pejsci a pejskaři, ale všichni, kteří mají čtyřnohé kamarády v oblibě. Jako obvykle bude pro návštěvníky připraven pestrý program plný zábavy, soutěží, pomoci psům v útulcích i osvěty. Připravili jsme vše tak, aby byli spokojení pejsci i majitelé, kteří budou odcházet poučenější a dozví se zase o chlup víc o svých čtyřnohých parťácích.

Více
Stránka 1 z 91> >>