Novinky

Psí magazín - novinky

Zahájení sbírky na nové kotce pro útulek Dogpoint

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Dobré psí útulky je třeba si hýčkat. Jedním takovým je i Dogpoint ve Lhotkách u Kostelce nad Černými lesy. Dříve michelský útulek již pět let buduje zázemí pro opuštěné a týrané psy v bývalé hájence v lesích mezi Kutnou Horou a Prahou. Podporuje je i pražský obchod We love dogs – Hunter s chovatelskými potřebami a spolu s útulkem se rozhodl uspořádat charitativní akci We love Dogpoint, jejíž výdělky poputují na pět nových kotců v areálu útulku.

Více

Pozor na podvodné inzeráty

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Policie v Liberci řeší nové dva případy, kdy podvodníci vylákali ze zájemců o štěně peníze předem. Po té se po nich slehla zem.

Více

Policie hledá zloděje psa

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

Téměř až úsměv na tváři vyvolává případ krádeže psa, ke které došlo v Českých Budějovicích. Zloděj, který si pro psa přišel, totiž vlastně úplně nevěděl, jak ho má ukrást, až nakonec objevil tu nejjednodušší cestu, kudy ho dostat ven ze zahrady. Když tedy konečně dosáhl svého a po velkém úsilí psa odvedl, mu pes utekl a vrátil se majiteli. Jeho počínání zachytilo několik kamer a tak pro policisty nebyl problém jeho kroky zmapovat.

Více

DESATERO ZODPOVĚDNÉHO NÁKUPU ŠTĚNĚTE

Zaslal: Kája Pejsková Kategorie: ARCHIV

inzerce je plná štěňátek a vybrat to správné, není snadné. Podívejte na článek, který vám pomůže vybrat štěně od slušného chovatele a ne z množírny. Podotýkám, že zdravé a vyrovnané štěně, je často k nezaplacení.

Více
Stránka 1 z 93> >>