Novinky

Psí magazín - novinky

Praha se chystá na nový psí rekord

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Je to již tradice, že se na začátku září sejdou v Centrálním parku Lužiny milovníci psů. Již 4. ročník Psího dne s Prahou 13, se bude konat v sobotu 7. 9. od 10:00 do 18:00. Tato oblíbená akce se koná pod záštitou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky a vítáni jsou nejen pejsci a pejskaři, ale všichni, kteří mají čtyřnohé kamarády v oblibě. Jako obvykle bude pro návštěvníky připraven pestrý program plný zábavy, soutěží, pomoci psům v útulcích i osvěty. Připravili jsme vše tak, aby byli spokojení pejsci i majitelé, kteří budou odcházet poučenější a dozví se zase o chlup víc o svých čtyřnohých parťácích.

Více

Jak vyzrát na zubní kámen?

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Zubní kámen dokáže potrápit nejen páníčky, ale i jejich čtyřnohé parťáky. Psí chrup je třeba bedlivě sledovat, protože zanedbané zuby můžou za pár let vyústit ve velmi vážné zdravotní problémy. Dobrou prevencí je ultrazvukový zubní kartáček, který působí do hloubky a pravidelně odstraňuje zubní kámen, plak a bakterie.

Více

10 tipů, kam vyrazit na výlet se psem

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Spousta pejskařů se těší, až se svými čtyřnožci vyrazí na výlet. Česká republika nabízí spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to navštívit. A ruku na srdce, není hned výlet nebo dovolená lepší, když s sebou máte svého nejlepšího přítele? V tomto článku vám díky SUPER ZOO představíme jedny z nejoblíbenějších míst u nás, které stojí za to navštívit. Když cestujete se psem vlakem

Více

Jak David Kraus pomůže psům?

Zaslal: Karolína Hájková Kategorie: ARCHIV

Už počtvrté se bude 7. 9. konat Psí den s Prahou 13, který má za cíl návštěvníky nejen pobavit, ale především psům pomáhat. Proto budou během dne nabízeni pejskové k adopci, které pomohou představit dokonce známé osobnosti. Mezi nimi bude například velký milovník psů David Kraus.

Více
Stránka 1 z 91> >>