Týdeník policie

Oct 31, 2016

TÝDENÍK POLICIE: Důchodce se nechutně zbavil svého nemocného psa


Psa našla ve zbídačeném stavu náhodná kolemjdoucí. U psa jeho majitel zanechal tři misky, očkovací průkaz, léky na epilepsii a dopis...

Foto: Týdeník policie

Kategorie: ARCHIV
Zaslal: hajkovakarolina

Na značně podvyživeného psa ve velmi špatném zdravotním stavu, kterého někdo uvázal ke stromu, upozornila všímavá žena v pátek ráno přímo pracovníky útulku pro opuštěná zvířata městské policie.

Do ulice na Na plácku v Praze 5 proto okamžitě vyrazili zaměstnanci odchytové služby, kteří zde nalezli psa přivázaného ke stromu, který měl na sobě látkové černé kšíry a béžové vodítko. Vedle něj pak ležely tři misky, očkovací průkaz, léky na epilepsii a dopis.Z něj se zaměstnanci útulku dozvěděli, že se pes – Sibiřský husky – jmenuje Bady a majitel psa, důchodce, se s ohledem na svůj věk a zdravotní stav, o něj není schopen dále starat. Majitel ještě uvedl, že pes trpí epilepsií a zažívacími a vylučovacími obtížemi. Podle prvotního vyšetření byl Bady značně podvyživený a ve velmi špatném stavu.

Ošetřovatelé městské policie společně s veterináři se nyní snaží dělat maximum proto, aby ho dostali z nejhoršího. Pokud se jim to podaří, věří, že Bady ještě někde najde klidný a láskyplný domov.

Protože nebyl nijak označen a údaje o majiteli byly v očkovacím průkaze velmi pečlivě začerněny, není možné majitele dohledat.

Foto: upozpraha.cz

Zdroj:tydenikpolicie.cz

OSOBNOSTI PODPORUJÍ ADOPCE Z ÚTULKŮ

Adopce zvířete je skvělá věc, pojďme to ukázat i ostatním! Upozorněme společně se známými osobnostmi na krásu záchrany života a rozšiřme povědomí o tom, že v útulku lze najít nejlepšího přítele.

Podívejte se, kdo projekt podpořil :