Novinky

Potřebujete pohlídat psa ?

Míváte nekonečné porady nebo jezdíte na služební cesty? O vašeho pejska se postará služba DOGINNI.cz

Protáhne se vám nejspíš zítra práce? Čeká vás služební cesta? Takové věci se běžně stávají, a vy se kvůli tomu rozhodně nemusíte trápit výčitkami ani se stresovat, co váš pejsek doma rozkouše nudou. Vám i jemu bude lépe, když svěřte péči o něj spolehlivému náhradnímu páníčkovi. Nová služba Doginni.cz sdružuje více než 600 prověřených milovníků psů z celé republiky, kteří rádi pomůžou zaneprázdněným majitelům s venčením nebo hlídáním jejich mazlíčka.

Pracovní doba je někdy nevypočitatelná a dnes je už naprosto běžné, že vytížení lidé využívají pomoci paní na úklid nebo hlídání dětí. Proč tedy stejnou péči nedopřát i vašemu pejskovi? Určitě si zaslouží chodit ven a užívat si, i když vy zrovna z nějakého důvodu nemůžete. Stačí mu přes Doginni.cz najít spolehlivou chůvu, kterou bude mít rád a se kterou si užije den. Na vás pak už zbyde jen příjemná povinnost v podobě večerního mazlení po práci.


Postup je velice rychlý a jednoduchý. Přes vyhledávací systém www.doginni.cz si najdete ve vašem okolí „psí chůvu“, která bude nejlépe odpovídat vašim možnostem a hlavně potřebám pejska. „Všichni naši hlídači prochází pečlivým výběrovým řízením, kde mimo jiné testujeme schopnost řešit situace, které mohou při hlídání pejska nastat. Kromě toho také od klientů dostávají zpětné hodnocení, které se zobrazuje veřejně na jejich profilu,“ vysvětluje zakladatelka projektu Doginni.cz Romana Miková.

Někteří hlídači dokonce nabízí službu „last minute“ objednávky, což oceníte v případě nečekaných pracovních povinností. Abyste se mohli naplno a bez obav věnovat práci, náhradní páníček vám bude každý den posílat fotky vašeho pejska. Pro případ, že by se přece jen něco přihodilo, je v ceně hlídání zahrnuto i pojištění kryjící úrazy a případné škody. Kromě hlídání přes noc (od 250 Kč/noc) nabízí Doginni.cz i venčení (od 69 Kč/30 minut), trénink pejsků a další doplňkové služby.

autor: www.doginni.czZasláno dne Jan 8, 2016 do kategorie ARCHIV