Novinky

DALŠÍ TYRANKA PSŮ NEBO NEMOCNÝ ČLOVĚK?

Poslední dny začalo po FB kolovat otřesné video, na kterém dva psy trhají štěně ovčáka. Majitelka psů si vše natáčí na mobil, místo aby se snažila psa zachránit. Aby toho nebylo málo, tomu všemu přihlíží malé dítě. Video by mělo patřit paní Ludmile, která si nejméně od roku 2013 postupně pořídila desítky psů různých plemen a věku, kteří v jejích rukou přišli záhadnými způsoby o život.

Otřesný případ má pokračování

O Ludmile psal blesk.cz už v roce 2016


V roce 2016 přišla paní Ludmila veřejně na FB s příběhem, že její fenku Apu nějaký muž srazil autem a ona zemřela. Lidé se nad paní slitovali a během jediného dne uspořádali sbírku na nové štěně. Brzy se ovšem ukázalo, že její historka údajně nebyla pravda. Ukázalo se, že podivných příběhů, kdy u ní pes přišel o život bylo více.

Foto FB

Na FB proto byla založena skupina Apu... slibuji, že jsi byla poslední..., jejíž členové přidávali příběhy a začali sbírat důkazy proti Ludmile. Monitorovali další a další psy, které si dotyčná pořizovala a snažili se jim pomoc.

A právě i díky této aktivitě a případu s Apu začala vše vyšetřovat policie.

I přesto, že paní byla nakonec pravomocně odsouzena za týrání až 40 zvířat, pravidelně si pořizuje další. Opakovaně na FB poptává nebo nabízí psy pod různými profily. Jako poslední na její jednání doplatilo štěně ovčáka. Máme video, ale je tak otřesné, že ho nelze publikovat. Štěně bohužel útok dalších dvou psů nepřežilo.

Prodávala další štěně

Do již zmíněné skupiny na FB napsala Týna, která od Ludmily odkoupila štěně.

Pokud máte k případ více informací napište nám do redakce na email info@psimagazin.cz

Foto FB

Vyjádření majitelky psů

Galerie příspěvků na FB:

Foto FB

Foto FB

Foto FB rok 2017

Foto FB rok 2017

Foto FB

Foto FB 2018


JAK NEKUPOVAT ŠTĚNĚ


Zasláno dne Oct 12, 2019 do kategorie ARCHIV