Novinky

Nápady na dárky k Vánocům pro psa

Pokud si stále lámete hlavu s tím, co pejskovi pořídit pod stromeček, tak právě pro vás mám pár nápadů.

Pokud chcete svému chlupáči nadělit plnou bednu dobrot můžete u nás objednat MOPSY BOX. Najdete v něm spousty sušených dobrůtek, po kterých se váš pes bude olizovat až za ušima. Masíčko máme od dodavatele, který si ho sám vyrábí a tak zaručujeme 100% kvalitu bez přidané chemie za cenu, kterou jen tak někde neseženete.


Pokud jste byli celý rok hodní, určitě si váš chlupáč zaslouží pořádný dárek. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit CESTOVÁČEK díky kterému váš pes bude při jízdě autem v bezpečí, klidu a vaše auto zůstane čisté.

Díky Psímu magazínu můžete získat na cestováček slevu 1 000,- pokud při objednávce zadáte do kolonky "Dárkový poukaz / Charitativní kód“ heslo : psimagazin (malými písmeny a bez mezery)


Provoz útulku je náročná záležitost - akutní záchranné akce, péče o psy nemocné na těle i na duši, ale i o ty, kteří prostě přišli o páníčky a teď vyhlíží nové, zajištění prostor a dostatečného komfortu,... to všechno stojí nemalé peníze.

Proto se útulek Dogpoint rozhodl, že letos místo tradičních dárkových certifikátů, pošle jako poděkování za vaše dary kalendáře, které vám budou každý den připomínat, že jste nějakému chlupáči pomohli k lepšímu životu. Za jakýkoliv příspěvek budou velice vděční.

Jak podpořit darem útulek Dogpoint se podívejte ZDE


Udělejte ze svého psího miláčka hvězdu. Může být v kalendáři, zdobit váš telefon, hrnek,tričko nebo třeba polštář.

Podívejte se na velký výběr fotodárků na stránkách CEWE FOTOLAB a udělejte radost sobě nebo někomu blízkému originálním dárkem. Stačí jen fotografie,pár minut času a můžete si dárek objednat z pohodlí domova.


FUNKY DOG je stylová značka, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny jejich produkty jsou vyráběné v České republice s ohledem na životní prostředí, zvířata i lidi v chráněné dílně. Hlavním produktem je originální psí motýlek, který je zároveň symbolem podpory a hlavním logem, ale vyrábí i pelechy, obojky, vodítka a další vychytávky.

Výrobky od FUNKYDOG najdete ZDE

Pamlskové hlavolamy zahání nudu, procvičují mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. Bojácným pejskům pomáhají zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou :-).

výběr hlavolamů vyráběných v ČR z přírodního materiálu najdete na webu DOGLOG

Další nápad na dárek jsou KŠÍRY OD DOGG. Čenda a Čiko mají oblíbené maskáčové. Na webu ovšem mají velký výběr za rozumný peníz, který stojí za shlédnutí.


Adresář s telefonním číslem na obojku považuji po čipování za nezbytnou nutnost. Když se pes zaběhne, nálezce vás může hned kontaktovat. Kvalitní adresář si můžete objednat u welovedogs.cz . Máme ho vyzkoušený a drží perfektně.

Také si můžete přímo v kamenné prodejně na Vinohradech nechat na počkání vyrýt známku. Mají na výběr mnoho druhů známek různých barev a tvarů. Mě se nejvíce líbí ty v podobě psích hlav.Zasláno dne Nov 25, 2019 do kategorie ARCHIV