Novinky

Apr 1, 2022

Veletrh FOR PETS potěší mazlíčky i jejich páníčky


Dvanáctý ročník oblíbeného veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS můžete navštívit v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech 7.-10.dubna 2022. Jarní čtyřdenní akce nadchne nejen majitele zvířecích miláčků, ale díky pestrému programu také rodiny s dětmi.

Kategorie: ARCHIV
Zaslal: hajkovakarolina

Uléháte každý večer s myšlenkou, co báječného vám přinesl další den po boku věrného parťáka ze zvířecí říše? Přemýšlí vaše ratolesti nad tím, jaká nová pochoutka by potěšila chuťové buňky jejich zvířátka? Nebo doma zatím žádnou zvířecí duši nemáte, ale právě řešíte, že je ten správný čas, aby se vaše rodinka o zvířecího mazlíčka rozrostla? Pak si rozhodně nenechte ujít veletrh FOR PETS. Právě tady totiž pořídíte většinu chovatelských potřeb pro domácí zvířata a ještě si užijete spoustu zábavy díky atraktivnímu doprovodnému programu.

Chtěli byste vašemu pejskovi dopřát něco mimořádného? Vezměte ho na FOR PETS do PSÍ RELAX ZÓNY. Naplní si tady bříško ve Fitmin Pestauraci a zároveň si zde protáhne nožičky na hřišti od společnosti Dibaq. Užije si masáž od Aqua Dog - fyzioterapie pro psy, nechá se zkrášlit v salónu Pets Grooming & Spa Prague, zajde si vyřešit pár hlavolamů do herny Manahu a závěrem mu můžete nechat na památku cvaknout nějakou pěknou profilovku u Fotíme psy.

Nadace na ochranu zvířat, která je věrným spolupořadatelem veletrhu, si pro zvídavé návštěvníky připravila mimořádně atraktivní doprovodný program. Uvidíte ukázky první pomoci zvířatům, dozvíte se vše o chování prasátek v domácnosti, zjistíte, co je to ornitoterapie či nosework. Zasmějete se u ukázek dogdancingu, odnesete si cenné rady stran pojištění domácích zvířat a uvidíte na vlastní oči zachráněné ochočené netopýry.

Máte rádi Veroniku Kozubkovou, která na sociálních sítích svým přístupem k výchově hafanů úspěšně inspiruje desetitisíce pejskařů? Toužíte potkat se s ní osobně? Přání předem splněno. S majitelkou Akima, Merlina a Thea se můžete vidět tváří v tvář v sobotu 9. dubna na stánku značky Krmiva Grand.

Chcete na FOR PETS zažít dobrodružství? V expozici rodinné firmy Tera Zoo Přelouč se mohou odvážlivci vyfotit s krajtou královskou dlouhou 1,5 metru. Pomazlit zde můžete chameleona, agamu vousatou či baziliška zeleného a dokonce můžete políbit exotickou žabku. K vidění budou nově také pavouci a štíři.

Nebo hledáte spíše akci, kde se pobavíte? Nejmladší sportovní disciplína se zvířaty, která vznikla ve Švédsku a jmenuje se Králičí hop, vám určitě vykouzlí úsměv na rtech.

Veletrh FOR PETS nabídne také unikátní přehlídku všech zakrslých plemen králíků. Králíčky vystavuje Jindřich Šíp a Naďa Marvanová a oba budou na veletrhu přítomni a rádi vám s případným chovem zakrslých králíčků poradí.

Zajímá vás, jak může morčátko se svým chovatelem získat v České republice prestižní titul Národní vítěz? Pak si rozhodně nenechte ujít 45th-48th CAVY SHOW FOR PETS 2022, ze které Národní vítěz vzejde.

A co víc, s letošní vstupenkou z FOR PETS můžete ZDARMA navštívit také souběžně probíhající veletrhy FOR KIDS a FOR BEAUTY.

Vstupenku za 120 Kč pořídíte už nyní v předprodeji. Děti do 140 cm mají vstup zdarma. Vstup se zvířaty povolen. Nutný očkovací průkaz s sebou.

Další informace včetně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na . www.for-pets.cz

Těšíme se na Vás!

VIDEO Z MINULÉHO ROČNÍKU