Novinky

POMOC ZVÍŘATŮM, KTERÁ PATŘÍ LIDEM BEZ DOMOVA

Spolek PSÍ ŽIVOT se jako jediná organizace v České republice cíleně zaměřuje na pomoc zvířatům, která patří lidem bez domova a uživatelům návykových látek. Vyrazili jsme s nimi do terénu a byl to zážitek.


Pomoc "azylu" zvířat u paní Františky.

Františka je paní bez domova, která je velkou milovnicí zvířat a kočky a psy, které má, jsou vesměs zvířata zachráněná od nezodpovědných majitelů nebo jde o nalezence. Požádala o pomoc při léčbě některých zvířat a především při kastraci psů i koček - nechce, aby se jí zvířata mezi sebou množila, což je zodpovědný přístup, proto jsme se jí PSÍ ŽIVOT rozhodli pomoci. Jak s veterinární péčí, tak krmivem pro zvířata.

Přivezli jste dobroty ???


Předaní granulí pro štěňata rotvajlerů, ale i pro ostatní zvířata. A ne jen to. Dostali misky, obojky, obleček.... Děkujeme moc všem dárcům.


Fenku Lucinku paní Františka zachránila. Dnes je to krásně stavěná a mazlivá fenka.


Štěně dostalo krom dobrot tabletu na odčervení


Fenka Lucinka při aplikaci přípravku proti parazitům.


Rotvajler Matouš - trápil ho zánět slinné žlázy (boule vlevo na krku), nemohl už ani jíst. Po léčbě antibiotiky se stav zlepšil, Matouš začal už jíst a léčba dále pokračuje.

PSÍ ŽIVOT pomohl také rotvajlerovi Maxovi, kterého trápil zarudlý a oteklý šourek, který se podařilo vyléčit antibiotiky a mastí.


Terezka přišla také vyloudit něco dobrého na zub :)Poslední pusa na rozloučenou.Dobrá zpráva je, že všechna štěňata už mají zamluvený nový domov.


Protože PSÍ ŽIVOT pomáhá hlavně zvířatům, která patří lidem bez domova a osobám, které jsou závislé na návykových látkách, často se tak setkají s případy zvířat, které potřebují neodkladnou akutní pomoc. Tyto případy pomáhají řešit pravidelní měsíční dárci. Dary od nich postupně shromažďují, aby je mohli okamžitě využít při řešení nečekané akutní situace. Neztrácí tak drahocenný čas postupným sbíráním peněz, ale můžou reagovat obratem.Zasláno dne Dec 10, 2015 do kategorie ARCHIV